Implanty

implant 01Implant jest sztucznym korzeniem zęba, który lekarz umieszcza w kości szczęki lub żuchwy. Wykonany jest z materiału biologicznie zgodnego z ludzką tkanką - tytanu. Na zintegrowanym (wgojonym) implancie wykonywana jest odpowiednia odbudowa protetyczna. Implanty to doskonałe rozwiązanie dla aktywnych ludzi, którzy utracili jeden lub kilka własnych zębów w wyniku urazu, parodontozy lub jakiegokolwiek innego powodu. Dzięki zastosowaniu tej metody leczenia można uniknąć szlifowania sąsiednich, zdrowych zębów lub konieczności używania protez ruchomych.

Leczenie trwa zwykle od 3 do 6 miesięcy. Do momentu wykonania ostatecznej protetyki, pacjenci używają protez tymczasowych, dzięki czemu implantacja nie ma negatywnego wpływu na funkcjonowanie pacjenta w życiu codziennym.

Implanty pozwalają na zastosowanie wysokoestetycznych prac protetycznych, imitujących naturalne uzębienie pod względem wyglądu i funkcji.

Implanty

Etapy leczenia

Przed podjęciem decyzji zapoznaj się z informacjami na temat przebiegu leczenia

WIĘCEJ

Tomografia CBCT

Informacje

Przy pomocy nowoczesnego i bezpiecznego tomografu CBCT wykonujemy obrazowania trójwymiarowe oraz zdjęcia pantomograficzne

WIĘCEJ

Cennik

Ceny zabiegów

Zapoznaj się z cenami zabiegów przeprowadzanych w naszym gabinecie

WIĘCEJ

 Kontakt

Skontaktuj się z nami

Wizytę można umówić telefonicznie - numer telefonu: 601 248 261
lub osobiście w gabinecie

WIĘCEJ